TıpDil.com nedir?

www.tipdil.com, Ankara’da hizmet veren ve her yıl binlerce adayı başta YDS olmak üzere İngilizce sınavlara hazırlayan ENGLISH EXAM CENTER’ ın TUS ve DUS..

TıpDil.com'un Farkı

Biz, sadece doğru yanıtları açıklayan hocalardan ve sistemlerden farklıyız… TıpDil.com’un en büyük farkı sınav başarınızı %100 etkileyecek bir faktör...

TıpDil Hakkında Genel Bilgi

TIPDİL, TUS ve DUS adaylarının dil muafiyeti almak için YDS’ye ek bir alternatif olarak girebilecekleri Yabancı Dil Sınavıdır. TIPDİL sınavına Tıp, Diş Hekimliği ya da Sağlık Bilimi ..

TıpDil Başvuru İşlemleri

Sevgili Arkadaşlar;
Adım adım TIPDİL sınavı için 10 adımda başvuru işlemleri..

HAKKIMIZDA
ENGLISH EXAM CENTER

TipDil.Com, bugüne kadar İngilizce sınavlara hazırlanırken binlerce adaya ışık tutmuş, birçok yayına imza atmış, ve halen English Exam Center’da YDS, TOEFL gibi İngilizce sınavlar odaklı dersler veren İngilizce öğretmenleri Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ tarafından kurulmuştur. Daha önce çeşitli yayınları ile İngilizce sınavlara hazırlandığınız Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ artık TIPDİL için size daha yakın.

ENGLISH EXAM CENTER

www.tipdil.com sayesinde ŞİFA OLSUN sloganımız doğrultusunda Ankara’da ENGLISH EXAM CENTER’ da verdiğimiz eğitimin aynısını, hatta daha fazlasını aynı materyaller ve içerik ile hem Ankara’da olup kursumuza gelemeyen adaylara hem de Ankara dışında olup kurslara gidemeyen adaylara sunmuş bulunmaktayız.
English Exam Center'ı incelemek için tıklayınız...

passagework

Özellikle Okuduğunu Anlama ve Kelime bilginizi geliştirme konusunda Türkiye’nin en kapsamlı sistemi olan passagework.com sitemizdeki Sağlık Bilimleri içerikli tüm okuma parçalarının detaylı analizlerini www.tipdil.com eğitim panelinde bulabileceksiniz.
Passagework'ü incelemek için tıklayınız...

Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ yayınları

TIPDİL hazırlığı ile YDS hazırlığı büyük oranda benzerlik göstermektedir. www.uzaktanyds.com sitemizdeki içerik Suat GÜRCAN ve Rıdvan GÜRBÜZ yayınları doğrultusunda hazırlanmıştır. www.tipdil.com eğitim panelinde de “YDS Stratejileri” kitabımızın içeriğini bulabileceksiniz.
Tüm yayınlarımızı incelemek için tıklayınız...


TIPDİL YDS YÖKDİL YAYINLARIMIZ